Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. e-nitiative kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

BMx Computers N.V./S.A.
Av. J. De Ridderlaan 55
b-1780 Wemmel
BelgiŽ
Telefoon : 02/461.11.87
BTW : BE 448.403.185

Ga naar pagina:     2 3 4  
MFEApp Ctrl Srvrs P:1GL 51-100

McAfee

MFEApp Ctrl Srvrs P:1GL 51-100

Referentie:
ACSCKE-AB-CA
Taal :
NA
€461,70(excl. BTW)
€558,66(incl. BTW)
DIGITUS PCI EXPRESS - 2 PORT USB 3.0
€17,21(+0,04)(excl. BTW)
€20,82(+0,05)(incl. BTW)
NS 4pt FO Mod 10-1GigE 850nm 62.5um

McAfee

NS 4pt FO Mod 10-1GigE 850nm 62.5um

Referentie:
IAC-4P1GMM62-MODA
Taal :
NA
€8.021,56(excl. BTW)
€9.706,08(incl. BTW)
Active FO 1310nm Opt 8.5um Gigabit

McAfee

Active FO 1310nm Opt 8.5um Gigabit

Referentie:
IAC-AF131085-KT1A
Taal :
NA
€9.625,87(excl. BTW)
€11.647,31(incl. BTW)
Active FailOpen Copper Gigabit module

McAfee

Active FailOpen Copper Gigabit module

Referentie:
IAC-AFOCG-KT2A
Taal :
NA
€1.870,80(excl. BTW)
€2.263,67(incl. BTW)
NS 3M FODirect Attach Cable for NS9X00

McAfee

NS 3M FODirect Attach Cable for NS9X00

Referentie:
IAC-NS9X00-CABLEG
Taal :
NA
€200,54(excl. BTW)
€242,66(incl. BTW)
Net Sec IPS-NS7300 FO Appliance

McAfee

Net Sec IPS-NS7300 FO Appliance

Referentie:
IPS-NS7300-FOG
Taal :
NA
€82.120,70(excl. BTW)
€99.366,05(incl. BTW)
McAfee Network Security 4-Port 10/1 GigE 10GBASE-LR/1000BASE-LX SM Net I/O Exp Mod (with Built-In Fa
€8.021,56(excl. BTW)
€9.706,08(incl. BTW)
McAfee Network Security 10GigE 10GBASE-SR MM Active Fail-Open Module
€7.397,66(excl. BTW)
€8.951,17(incl. BTW)
NS 4port FO Mod 10-1GigE 850nm 50um

McAfee

NS 4port FO Mod 10-1GigE 850nm 50um

Referentie:
IAC-4P1GMM50-MODG
Taal :
NA
€8.021,56(excl. BTW)
€9.706,08(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4