Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. e-nitiative kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

BMx Computers N.V./S.A.
Av. J. De Ridderlaan 55
b-1780 Wemmel
BelgiŽ
Telefoon : 02/461.11.87
BTW : BE 448.403.185

Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
Voorraad
€357,90(excl. BTW)
€433,05(incl. BTW)
Intel 10GbE SFP+ SR Tranceiver

HP

Intel 10GbE SFP+ SR Tranceiver

Referentie:
C3N53AA
Taal :
UK
Voorraad
€1.011,14(excl. BTW)
€1.223,47(incl. BTW)
HPE B-series 10GB SFP+ Short Range Transceiver
Voorraad
€947,16(+0,04)(excl. BTW)
€1.146,07(+0,05)(incl. BTW)
HPE StoreVirtual 3000 8GB 2-pack Short Wave Fibre Channel SFP+ Transceiver
Voorraad
€182,82(+0,04)(excl. BTW)
€221,21(+0,05)(incl. BTW)
HPE StoreVirtual 3000 16GB 2-pack Short Wave Fibre Channel SFP+ Transceiver
Voorraad
€729,24(+0,04)(excl. BTW)
€882,38(+0,05)(incl. BTW)
HPE StoreVirtual 3000 10GB 2-pack Short Range iSCSI SFP+ Transceiver
Voorraad
€684,30(+0,04)(excl. BTW)
€828,00(+0,05)(incl. BTW)
Media Converter Dmc300sc 10/100btx To 100b-fx Multi-mode Fiber Sc
Voorraad
€72,73(+0,04)(excl. BTW)
€88,01(+0,05)(incl. BTW)
Media Converter 10/100btx To 100b-fx Single-mode Fiber Sc 15km
Voorraad
€128,08(+0,04)(excl. BTW)
€154,98(+0,05)(incl. BTW)
Media Converter 1000bt To 1000b-sx Sc Multimode

D-LINK

Media Converter 1000bt To 1000b-sx Sc Multimode

Referentie:
DMC-700SC/E
Taal :
UK
Voorraad
€142,60(+0,04)(excl. BTW)
€172,54(+0,05)(incl. BTW)
Media Converter Dmc810sce 1000bt To 1000b-lx Fiber Single-mode Sc 10km
Voorraad
€298,87(+0,04)(excl. BTW)
€361,64(+0,05)(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste