Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. e-nitiative kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

BMx Computers N.V./S.A.
Av. J. De Ridderlaan 55
b-1780 Wemmel
BelgiŽ
Telefoon : 02/461.11.87
BTW : BE 448.403.185

Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
Voorraad
€359,21(excl. BTW)
€434,64(incl. BTW)
Intel 10GbE SFP+ SR Tranceiver

HP

Intel 10GbE SFP+ SR Tranceiver

Referentie:
C3N53AA
Taal :
UK
Voorraad
€997,70(excl. BTW)
€1.207,21(incl. BTW)
4GB Shortwave B-series Fc Sfp 1 Pack
Voorraad
€107,39(+0,04)(excl. BTW)
€129,94(+0,05)(incl. BTW)
8GB Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver
Voorraad
€917,36(+0,04)(excl. BTW)
€1.110,00(+0,05)(incl. BTW)
8GB Shortwave Fc Sfp+ 1 Pack
Voorraad
€116,14(+0,04)(excl. BTW)
€140,53(+0,05)(incl. BTW)
B-series 1GB Ethernet Copper SFP Transceiver 1 Pack
Voorraad
€302,79(+0,04)(excl. BTW)
€366,38(+0,05)(incl. BTW)
Cisco MDS 9000 4GB FC SFP Short Wave Transceiver
Voorraad
€646,23(+0,04)(excl. BTW)
€781,94(+0,05)(incl. BTW)
HP 8GB Shortwave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver
Voorraad
€96,79(+0,04)(excl. BTW)
€117,12(+0,05)(incl. BTW)
HP B-series 10GbE Short Wave SFP+ Transceiver
Voorraad
€1.670,44(+0,04)(excl. BTW)
€2.021,23(+0,05)(incl. BTW)
HP B-series 16GB SFP+ Long Wave 10km Transceiver
Voorraad
€1.830,94(+0,04)(excl. BTW)
€2.215,44(+0,05)(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste